Krepšelis

Spauda ant klientų daiktų

Spaudą galime dėti ir ant Jūsų atnešto tekstilės gaminio, kiekis nuo 1 vnt.  Dažniausiai spaudą dedame ant 100-95 proc. medvilnės. Ant kitų medžiagų reikia daryti bandymus. Svarbu, kad audinys ar medžiaga būtų atsparus karščiui, kadangi užtvirtinti spaudai daiktas dedamas po karštu presu. Spaudos kaina priklauso nuo spaudos dydžio:

Spauda A4 ir iki A4 formato – 6 Eur

A4+ iki A3 formato -  8,5 Eur

Spauda A3 ir A3+ (maksimalus spaudos plotas 35x40cm) – 11 Eur

Galime pasiūlyti bene visas spaudos technologijas, tiek mažiems, tiek dideliems tiražams. Nedideliems kiekiams siūlome tiesioginę spaudą ant tekstilės, termo spaudą ir lipduką. Esame bene vienintelė kompanija Lietuvoje, siūlanti tiesioginės spaudos ant tekstilės technologiją. Tai vienas iš moderniausių spausdinimo metodų. Spauda panaši į šilkografiją, tik pritaikyta mažiems tiražams.

Spaudos darbams, kai kiekis didesnis (pvz:. nuo 50 vnt.) siūlome šilkografijos, sublimacijos ir siuvinėjimo spaudos būdus.

Turime ilgametę patirtį dirbant su spauda, tad pažvelgę į paveiksliuką iš karto galėsime patarti, kurią technologiją naudojant Jūsų dizainas atrodys geriausiai.

Atsakomybės už spaudos kokybę neprisiimame pvz:. jei dedant spaudą įvyktų techninis gėdimas arba spauda nusiskalbtų po pirmo skalbimo ir pan. Spaudos ilgaamžiškumas priklauso nuo medžiagos sudėties. Ne visas medžiagas esame išbandę, todėl negalime duoti garantijos, kad spauda laikysis tinkamai ant Jūsų atnešto daikto.